RU

Всесвітній банк виділить $130 млрд. країнам, які постраждали від криз

13.11.2008, 09:30

Напередодні зустрічі глав держав Групи двадцяти, яка відбудеться 15 листопада у Вашингтоні, Всесвітній банк оголосив про готовність виділити протягом найближчих трьох років $130 млрд. на проекти з надання допомоги країнам, що розвиваються, які постраждали від фінансової, продовольчої та енергетичної криз. Про це повідомляє Центр новин ООН.

Голова Всесвітнього банку Роберт Зеллік наголосив, що збирається розвивати співпрацю з країнами, іншими міжнародними установами і глобальними партнерами для найбільш повного використання всіх ресурсів, що є у Банку, починаючи з фінансових коштів і закінчуючи наданням аналітичних і консультаційних послуг, щоб допомогти країнам, що розвиваються укріпити економіку, посилити фінансові системи, підтримувати економічне зростання і захищати найбільш соціально вразливі групи населення. Він повідомив, що Банк збирається також пришвидшити процес надання пільгових кредитів для 78 найбідніших країн світу.

Всесвітній банк звертає увагу на те, що приблизно 100 млн. людей у всьому світі вже були відкинуті за межу бідності внаслідок продовольчої та енергетичної криз. Ще 44 млн. людей поповнили "ряди тих, хто голодує".

Зустріч глав держав Групи двадцяти відбудеться 15 листопада у Вашингтоні. До цієї Групи ввійшли Австралія, Аргентина, Бразилія, Німеччина, Індія, Індонезія, Італія, Канада, Китай, Мексика, Російська Федерація, Саудівська Аравія, Сполучене Королівство, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Франція, Південна Африка, Південна Корея і Японія. На зустріч запрошено також Генерального секретаря ООН.

Про українську боротьбу з кризою у статті "Велика потреба" >>>

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини