RU

"Все погано": 53% росіян виступають за відставку уряду

14.01.2019, 10:11
Фото: iStock/Global Images Ukraine

53% росіян виступають за відставку уряду. Про це свідчать результати опитування російського Левада-центру, повідомляють російські Ведомости.

Основні претензії до уряду РФ - його нездатність впоратися зі зростанням цін і падінням доходів населення (57%), неготовність забезпечити людей роботою (46%), брак турботи про соціальний захист громадян (43%).

У листопаді 2016 роки за відставку уряду виступали 33% росіян.

За словами соціолога Левада-центру Марини Красильникової, скептицизм у ставленні влади за останні півроку зріс в чому через пенсійної реформи.

"Це підтвердило побоювання росіян, що держава не дуже надійний інститут, який раз у раз готовий розірвати раніше взяті на себе зобов'язання", - зазначила Красильникова.

За її словами, виступаючи за відставку уряду, люди кажуть, що "все погано і що питання соціальної політики в країні не вирішуються".

Опитування було проведено 13-19 грудня 2018 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 1600 осіб віком від 18 років і старше в 136 населених пунктах 52 суб'єктів РФ.

13 грудня 2018 року 55% ​​росіян вважали, що відповідальність за проблеми в країні та зростання вартості життя несе президент Володимир Путін.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини