RU

Євросоюз вирішив послабити темпи жорсткої економії

30.05.2013, 12:00
Євросоюз вирішив послабити темпи жорсткої економії - Фото
Жозе Мануель Баррозу (фото - ЕРА)
Європейська комісія вирішила надати Франції, Іспанії, Польщі, Португалії, Голландії та Словенії більше часу для завершення програми жорсткої економії. Так, Франція отримає ще два роки, щоб довести дефіцит бюджету до значення, що не перевищує 3% ВВП.

Голова Єврокомісії Жозе Мануэль Баррозу заявив, що відстрочку потрібно розумно використовувати, щоб підняти конкурентоспроможність. Іспанія, Польща і Словенія також отримають два роки відстрочки на приведення своїх бюджетів в порядок шляхом скорочення витрат і підвищення податків. Нідерландам та Португалії буде зроблено таке ж поблажливість строком на один рік.

Навіть сильнішим в економічному відношенні країнам, у тому числі Німеччині, для підвищення конкурентоспроможності настійно рекомендовано не перешкоджати зростанню заробітної плати і розширювати свободу дій на ринку праці. Що стосується Британії, в доповідь Єврокомісії включені рекомендації про зміну політики у сфері житлового будівництва та оренди житла.

При цьому в цілому Європа залишається в стані рецесії. Держдоходи 17 членів єврозони скоротилися на 0,2% за перші три місяці поточного року, і, як очікується, загальні цифри за 2013 теж підуть у мінус.

Джерело: Російська служба  Бі-бі-сі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини