RU

Євросоюз продовжив санкції проти чиновників Білорусі

16.10.2012, 06:09
Євросоюз продовжив санкції проти чиновників Білорусі - Фото
Фото: ЕРА

У понеділок, 15 жовтня, в Люксембурзі на засіданні Ради міністрів закордонних справ країн ЄС було прийнято рішення про продовження діючих санкцій щодо Білорусі до 31 жовтня 2013 року.

Європейські міністри закордонних справ знову закликали владу Республіки Білорусь припинити переслідування громадянського суспільства, політичної опозиції і незалежних ЗМІ, повідомляє Українська правда з посиланням на УНІАН.

Глави МЗС країн ЄС також закликають офіційний Мінськ співпрацювати з нещодавно призначеним спеціальним доповідачем Ради ООН з прав людини щодо ситуації в Білорусі.

При цьому Євросоюз готовий почати перемовини про спрощення візового режиму та угоду про реадмісію, що дозволить активізувати контакти між людьми і піде на користь білоруським громадянам. Рада висловлює жаль, що білоруська влада досі не відповіла на цю пропозицію, оприлюднену Єврокомісією ще в червні 2011 року.

Нагадаємо, на сьогоднішній день під візові та економічні санкції ЄС підпадають 243 фізичних та 32 юридичних особи, в тому числі білоруський президент Олександр Лукашенко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини