Євросоюз готує нові санкції проти Ірану, Сирії та Білорусі

Євросоюз готує нові санкції проти Ірану, Сирії та Білорусі - Фото
91f6a16c5139a77c1dc4ef29c714bd09.jpg
15.10.2012, 16:35

По відношенню до Мінська йдеться про продовження на рік діючої заборони на в'їзд до країн ЄС для понад 200 представників діючого режиму

Міністри закордонних справ країн Європейського Союзу на зустрічі в понеділок ухвалили рішення розширити санкції проти Сирії, - передає радіо Свобода.

Введено заборону на в'їзд до ЄС ще 28 представників правлячого сирійського режиму. Заморожені їхні активи, а також активи двох компаній. Всього санкції вже поширені на 181 сирійського чиновника.

Міністри обговорюють також введення нових санкцій проти Ірану - у зв'язку з його ядерною програмою - і Білорусі, влада якої відмовляються звільнити політв'язнів, а нещодавно провели парламентські вибори, які міжнародні спостерігачі визнали невільними і нечесними.

Санкції щодо Ірану, крім заморожування активів низки осіб і компаній, будуть включати в себе, як очікується, також заборону на імпорт іранського газу та різке обмеження співпраці з іранськими кораблебудівним фірмами і компаніями-судновласниками.

По відношенню до Мінська йдеться про продовження на рік діючої заборони на в'їзд до країн ЄС для понад 200 представників діючого режиму, включаючи президента Олександра Лукашенка.