ВПС коаліції завдали два потужні удари по військах Каддафі

23.03.2011, 14:20
ВПС коаліції завдали два потужні удари по військах Каддафі - Фото
7fd1f3753bed542b33379c1204d8e88c.jpg

Сьогодні війська М.Каддафі відновили наступ на міста на сході і заході від Тріполі. За інформацією, яка надходить, лояльні полковники бойових частин не втрачають надій повернути контроль над Місуратом

ВПС коаліції завдали два потужні удари по військах Каддафі

ВПС сил західної коаліції завдали два потужні удари по дислокації військових підрозділів збройних сил Муаммара Каддафі поблизу міста Місурата.

Сьогодні війська М.Каддафі відновили наступ на міста на сході і заході від Тріполі. За інформацією, яка надходить, лояльні полковники бойових частин не втрачають надій повернути контроль над Місуратом, Ез-Зінтаном і Адждабією. Штурм Адждабії був запланований ще напередодні, - передає канал "Вести".

За інформацією телеканалу "Аль-Джазіра", війська підійшли до Місурата. На підступах до міста йдуть запеклі зіткнення з бунтівниками. Однак просування танків і артилерій було зупинено після завдання західною коаліцією двох ударів з повітря. Як розповіли іноземним журналістам місцеві жителі, після втручання західних ВПС обстріл міста силами М.Каддафі припинився.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?