RU

Впізнано тіло дружини Президента Польщі

12.04.2010, 16:40

У Москві вдалося ідентифікувати тіло дружини Президента Польщі Марії Качиньської. Про це повідомив представник канцелярії Президента Польщі Яцек Сашин.

Як передає канал "Вєсті", очікується, що труна з тілом М.Качиньської буде доставлена у Польщу вже у вівторок. М.Качиньська перебувала разом зі своїм чоловіком Лєхом Качиньським у літаку, який 10 квітня 2010 року впав при заході на посадку в аеропорту Північний під Смоленськом.

На борту урядового літака Ту-154 перебувало 96 осіб. Це представники військової і політичної еліти Польщі, які разом в Л.Качиньським прямували для участі в поминальних заходах на меморіалі Катинь.

Президент Польщі та його дружина будуть поховані разом. "Ніхто з нас не уявляє іншого сценарію. Президентська пара залишиться разом і буде похована разом", - заявив представник президентської канцелярії Я.Сашин. Похорони Л.Качиньського можуть відбутися вже цієї суботи, однак остаточне рішення з цього питання ще не прийнято. Точна дата похоронів буде названа тоді, коли до Польщі будуть перевезені з Росії тіла всіх загиблих в авіакатастрофі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини