RU

ВООЗ створила екстрену групу для боротьби з вірусом Зіка

28.01.2016, 16:37
ВООЗ створила екстрену групу для боротьби з вірусом Зіка - Фото
Маргарет Чен (фото - EPA)
Всесвітня організація охорони здоров'я створила екстрену групу для боротьби з вірусом Зіка. Про це повідомила генеральний директор ВООЗ Маргарет Чен в Женеві, передає BBC.

"Рівень занепокоєння високий, так само як і рівень невизначеності. Потрібно якнайшвидше знайти відповіді на найважливіші питання", - сказала вона.

За словами Чен, екстрена група обговорить подальші шляхи врегулювання ситуації в Женеві в понеділок, 1 лютого. Фахівцям належить вирішити, чи потрібно розглядати вірус Зіка як глобальну загрозу.

Головною небезпекою вірусу Зіка, переносниками якого є комарі, вважається мікроцефалія - ​​вроджене зменшення розмірів мозку і черепа у плода, що приводить до розумової відсталості.

Раніше повідомлялося, що у жителя Данії підтверджено наявність вірусу Зіка. Пізніше стало відомо про те, що вірус Зіка добрався до Португалії, Фінляндії та Німеччини.

Всесвітня організація охорони здоров'я заявила про те, що вірус Зіка, який викликає лихоманку, кон'юнктивіт і біль, вже виявлений в 21 країні Карибського басейну, Північної та Південної Америки і може продовжити поширюватися.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини