ВООЗ проведе екстрену нараду по боротьбі з вірусом Зіка

28.01.2016, 11:11
ВООЗ проведе екстрену нараду по боротьбі з вірусом Зіка - Фото
Фото: DW

Про це рішення було оголошено після попередження американських вчених про те, що є небезпека виникнення пандемії лихоманки Зіка

У четвер Виконавча рада Всесвітньої організацій охорони здоров'я проведе в Женеві позачергове засідання, присвячене виробленню термінових заходів з протидії вірусу Зіка. Про це рішення було оголошено після попередження американських вчених про те, що є небезпека виникнення пандемії лихоманки Зіка, передає Радіо Свобода.

У квітні минулого року Всесвітня організація охорони здоров'я визнала, що занадто повільно відреагувала на спалах лихоманки Ебола в Західній Африці, що обернулося, у підсумку, масштабною епідемією, що забрала понад 10 тисяч людських життів.

Головною небезпекою вірусу Зіка, переносниками якого є комарі, вважається мікроцефалія - ​​вроджене зменшення розмірів мозку і черепа у плода, що приводить до розумової відсталості.

Напередодні повідомлялося, що у жителя Данії підтверджено наявність вірусу Зіка. Всесвітня організація охорони здоров'я заявила про те, що вірус Зіка, який викликає лихоманку, кон'юнктивіт і біль, вже виявлений в 21 країні Карибського басейну, Північної та Південної Америки і може продовжити поширюватися.

Пізніше стало відомо про те, що вірус Зіка добрався до Португалії, Фінляндії та Німеччини.

Вперше цей вірус був виявлений в 1947 році. Донедавна він був помічений тільки в країнах Африки та Азії, а також в острівних державах тихоокеанського регіону. Існують припущення, що вірус був завезений до Бразилії під час чемпіонату світу з футболу в 2014 році. Влада цієї країни кинула на боротьбу з москітами армійські підрозділи і приступила до профілактичних заходів серед населення.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проєкту – sweet.tvДенис Роднянський: "Якщо у нас є спеціалісти голлівудського рівня, то і кіно буде"