ВООЗ заявила про "вибух" випадків коронавірусу в Європі

05.11.2020, 20:51
ВООЗ заявила про
Ілюстративне фото: Ronald Wittek/EPA

Всесвітня організація охорони здоров'я в Європі заявила, що спостерігає "вибух" випадків зараження коронавірусом у європейському регіоні, і попередила, що рівень смертності також зростає. Про це повідомляє Medical Xpress.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Ми дійсно спостерігаємо вибух... в тому сенсі, що всього за пару днів можна очікувати збільшення кількості випадків захворювання в європейському регіоні на один мільйон", – сказав регіональний директор ВООЗ у Європі Ганс Клюге.

І хоча рівень смертності також може вирости, Клюге попередив, що закриття шкіл слід розглядати як останній засіб.

Разом із тим, він зазначив, що "статус-кво – це не варіант", і закликав до "відповідало цільових заходів", які можна було б розширити.

Клюге підкреслив, що уряди мають враховувати дві речі: "узгодженість, щоб люди бачили, що ми не сумніваємося, і... передбачуваність, щоб люди знали, якщо певний поріг досягнуто, то ось, що станеться".

Він також закликав до широкого використання масок для обличчя.

"При звичайному носінні масок і суворому контролі за громадськими зібраннями до лютого ми можемо врятувати 266 000 життів у всьому європейському регіоні", – сказав Клюге.

  • 1 листопада повідомлялося, що число нових випадків COVID-19 у Європі збільшилося вдвічі за п'ять тижнів.
  • За минулу добу в світі померли 9067 хворих на коронавірусну хворобу. Це рекордний показник за весь час пандемії COVID-19
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю