RU

Владислав Сурков звільнився з посади віце-прем'єра Росії

08.05.2013, 14:05
Владислав Сурков звільнився з посади віце-прем'єра Росії - Фото
Володимир Путін і Владислав Сурков
Віце-прем'єр-міністр Російської Федерації Владислав Сурков звільнений від займаної посади за власним бажанням. Відповідний указ, як повідомляє прес-служба Кремля, підписав сьогодні президент Росії  Володимир Путін.

За словами прес-секретаря глави російської держави Дмитра Пєскова, відставка Суркова пов'язана з темою виконання указів президента. "Відставка Суркова - це його власне бажання, але це пов'язано з темою виконання президентських указів", - підкреслив Пєсков в коментарі російським ЗМІ.

Нагадаємо, напередодні на нараді з членами російського Кабінету міністрів щодо реалізації травневих указів 2012 року Путін висловив невдоволення тим, як ведеться робота по ряду напрямків, серед яких ЖКГ, медицина та пенсійна система. Зокрема, Путін назвав поверхнево. роботу з надання земельних ділянок багатодітним сім'ям, програму з розселення аварійного житла. Президент також запропонував ввести персональну відповідальність членів уряду за виконання указів.

Сурков був призначений заступником голови уряду - главою апарату Кабінету міністрів наприкінці 2011 року. У сферу його повноважень входили законопроектна діяльність, проведення адміністративної реформи, держполітика у сфері ЗМІ, а також держслужба.

Досьє на Владислава Суркова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини