RU

Влада Нової Зеландії депортує громадянина ПАР за зайву вагу

30.07.2013, 10:22
Влада Нової Зеландії депортує громадянина ПАР за зайву вагу - Фото
Фото: ЕРА
Новозеландські чиновники відмовили у продовженні робочої візи 130-кілограмовому кухареві з ПАР. Влада пояснила, що чоловік страждає надмірною вагою, а значить може створити ряд проблем роботодавцям. При цьому зараз африканець важить менше, ніж важив, коли вперше прибув в країну.

Альберт Бюйтенгус разом з дружиною прибув до Нової Зеландії в 2007 році. Тоді його вага становила 160 кілограмів. Незважаючи на те, що за 6 років чоловікові вдалося схуднути на 30 кілограмів, влада країни все ж таки збирається його депортувати.

Прес-секретар імміграційної служби Нової Зеландії пояснив: зайва вага кухаря піддає його всіляким ризикам, серед яких - розвиток діабету, серцево-судинних захворювань і гіпертонії. Чиновники побоюються: якщо у африканця виникнуть проблеми зі здоров'ям, система охорони здоров'я Нової Зеландії "понесе невиправдані витрати".

Нова Зеландія є одним з лідерів по кількості проживаючих у країні людей, які страждають зайвою вагою. Близько 30% місцевого населення переживає ті ж проблеми, що і кухар з ПАР.

Джерело: канал Вісті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини