RU

Влада Москви скаржиться на збитки від масових акцій

12.03.2012, 09:46
Влада Москви скаржиться на збитки від масових акцій - Фото
Фото: EPA
Мітинги опозиції та прихильників чесних виборів заважають роботі комунальних служб Москви, - стверджує віце-мер російської столиці Петро Бірюков.

Чиновник направив відповідну доповідь про це меру Сергію Собяніну, передає Ехо Москви.

Бірюков зазначає, що час прибуття аварійних бригад значно збільшилася. Крім того, за його словами, штат співробітників комунальних служб на час мітингів кожен раз доводилося збільшувати.

У своїй доповіді віце-мер аналізував період з грудня по березень - тобто в період між виборами, коли вулична активність помітно зросла. За його словами, щоб забезпечити безпеку жителів виводилося 20 одиниць техніки з розрахунками по 150 чоловік. Незаплановані витрати МНС, за даними московського чиновника, склали майже 2 млн. руб.

При цьому, як повідомляють російські ЗМІ, з доповіді випливає, що головні неприємності місту доставляли саме опозиціонери. З акцій на підтримку прем'єра Володимира Путіна згадується лише одна - в Лужниках, - коли робітники тепломережної компанії не могли проїхати 50 хвилин на місце аварії.

Віце-мер Москви Олександр Горбенко вже повідомив журналістам, що вся ця інформація буде надалі враховуватися при узгодженні акцій.

Наступна акція "За чесні вибори" повинна пройти на початку травня поточного року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини