RU

Влада Великобританії пропонує обмежити доступ до Інтернету

12.08.2011, 14:38
Влада Великобританії пропонує обмежити доступ до Інтернету - Фото
4618bc17b925348bc9bbf009147bd825.jpg

Влада Великобританії пропонує обмежити доступ до Інтернету

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон пропонує взяти під контроль Blackberry Messenger, Facebook і Twitter, щоб покласти край змовам проти громадського порядку.

Виступаючи перед парламентом, британський прем'єр заявив, що всі учасники погромів понесуть покарання. За грати вже відправлено більше тисячі чоловік - в їх числі дочка мільйонера, вчитель, співробітник добродійної організації і одинадцятирічний підліток, - передає Euronews.

"Сучасні технології працюють на нас, злочинців було знято на плівку журналістами, так що навіть якщо їх досі не заарештували, ми знаємо всіх в обличчя. Правосуддя ніхто не уникне, - сказав він. - Спільно з поліцією і розвідслужбою ми вивчаємо можливість перекрити цим людям доступ до деяких сайтів, оскільки ми знаємо, що саме там зріли змови, слідством яких став розгул криміналу".

Тим часом в лікарні від поранень помер 68-річний житель однієї з лондонських околиць. Таким чином кількість жертв погромів зросла до п'яти. Повідомляється, що за останні дні британські страхові компанії втратили більше 230 мільйонів євро.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини