RU

Влада Гаїті назвала нову цифру жертв землетрусу

13.01.2011, 15:22
Влада Гаїті назвала нову цифру жертв землетрусу - Фото
40d51ee8a59b1e8526e20e5c29bd6dec.jpg

Влада Гаїті назвала нову цифру жертв землетрусу
Влада Гаїті офіційно визнала, що кількість жертв катастрофічного землетрусу, що стався рівно рік тому, виявилася значно вище за ті оцінки, які раніше розповсюджував уряд цієї карибської країни. Як заявив віце-президент Гаїті Жан-Макс Бельрів, внаслідок викликаного підземними поштовхами руйнування загинуло більш ніж 316 тис. людей.

Відповідну цифру він озвучив в ході прес-конференції в столиці Гаїті - Порт-о-Пренсе, що проводилася Тимчасовою комісією з відновлення Гаїті. Ж.Бельрів та екс-президент США Білл Клінтон є співголовуючими даної організації, яка займається отриманням та освоєнням коштів, виділених Гаїті у вигляді донорської допомоги іншими країнами, організаціями і приватними особами. "Загинуло понад 316 тисяч осіб", - заявив Прем'єр, якого цитує ПРАЙМ-ТАСС.

Поранення і травми внаслідок землетрусу, що стався 12 січня 2010 року на Гаїті, отримало близько 300 тис. осіб. Було зруйновано десятки тисяч будівель, більше 1,5 млн. людей позбавлені даху. За оцінками міжнародних організацій, матеріальний збиток перевищив $7,9 млрд.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини