RU

Військові США розробили чип-імплант, який визначає COVID-19 за 5 хвилин: фото

19.04.2021, 18:34
Військові США розробили чип-імплант, який визначає COVID-19 за 5 хвилин: фото - Фото
Тест на коронавірус/Фото: Маркіян Лисенко

Агентство перспективних дослідницьких проєктів Міністерства оборони США розробило мікрочип, який імплантується під шкіру і здатний виявляти COVID-19 протягом декількох хвилин, повідомляє Mashable.

Сам мікрочип знаходиться в гелі, що схожий на зелену тканину. Після імплантації мікрочип зможе відображати хімічні реакції в організмі, який сигналізує людині, що симптоми COVID-19 з'являться на наступний день.

Військові США розробили чип-імплант, який визначає COVID-19 за 5 хвилин: фото

Фото: 60 Minutes/YouTube

"Ми можемо отримати цю інформацію за три-п'ять хвилин", – сказав полковник у відставці Метт Хепберн, який багато років пропрацював в агентстві.

Чип працює за типом світлового індикатора, який сигналізує своєму "користувачеві", що йому потрібно пройти додаткову перевірку, так як є підозра на коронавірус. Таким чином чип дозволить скоротити час від моменту зараження до перших симптомів, за який носій встигає заразити оточуючих.

Ці чипи не зможуть відстежувати рух або місце розташування людини, запевняють розробники. Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) вже видало дозвіл на екстрене використання пристрою.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини