RU

Вирішення питання про літній час Путін поклав на Медведєва

25.04.2013, 13:49
Вирішення питання про літній час Путін поклав на Медведєва - Фото
Володимир Путін
Відповідаючи в рамках "Прямої лінії з  Володимиром Путіним" на питання про переведення стрілок, голова російської держави заявив, що ця проблема знаходиться в компетенції уряду, і втручатися в неї немає сенсу.

У той же час президент визнав, що у зв'язку з резонансним рішенням з'явилося чимало проблем, у тому числі "з бізнес-спільнотою, особливо з тими, хто працює з Європою", і вболівальниками. За словами одного з гостей програми, його радгосп вирішив не жити за новим часом, тому що це заважає дорослим працювати, а дітям - вчитися.

Володимир Путін запропонував росіянам подивитись, чи приживеться в країні новий час, перш ніж дискутувати про скасування цього рішення. Що стосується Олімпіади в Сочі, то голова держави підкреслив, що МОК підлаштується під Росію.

Нагадаємо, перехід на зимовий час в Росії був скасований в червні 2011 року. У лютому 2013 року прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, який у бутність свого президентства і ініціював введення в країні режиму "вічного літа", заявив, що Росії не планується повертати зимовий час. "Однозначних підходів немає, це доведено опитуваннями. Саме тому уряд вважає чергове коригування в поточний період недоцільним", - оголосив Медведєв.

Джерело: канал Вісті.
Досьє на Володимира Путіна 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини