RU

Виправдано єдиного обвинуваченого у смерті Магнітського

29.12.2012, 12:59
Виправдано єдиного обвинуваченого у смерті Магнітського - Фото
Дмитро Кратов (фото - EPA)
Рішення про виправдання колишнього замначальника "Бутирки" Дмитра Кратова було винесено через кілька днів після того, як президент Володимир Путін публічно заявив, що юриста не катували і що смерть наступила від природних причин, - пише Independent.

"Немає сумнівів у тому, що люди, відповідальні за смерть Магнітського, перебувають під захистом президента Путіна", - сказав представник інвестиційного фонду Hermitage Capital, в якому працював Магнітський.

"Володимир Путін явно розізлився, коли на щорічній прес-конференції минулого тижня його запитали про загибель Магнітського. Справа Магнітського нині стає питанням національного самолюбства, і відступ зараз був би неприйнятною слабістю в очах Путіна. Тож ставки постійно зростають", - пише автор статті.

"Замість переслідування чиновників, причетних до шахрайства, яке викрив Магнітський, проводиться слідство стосовно самого загиблого юриста. Своїми гнівними словами про смерть Магнітського, сказаними на минулому тижні, російський президент по суті поклав край тому невеликому прогресу, якого досягли прихильники Магнітського, порушили справу проти Кратово ", - продовжує автор.

"Путін терпіти не може, коли Захід читає йому нотації. Реакція на "Закон Магнітського" свідчить про те, що він відповість в тому ж дусі, навіть якщо від цього, в кінцевому підсумку, постраждають російські сироти, а не американські посадові особи", - вважає автор.

За матеріалами  InoPressa.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини