RU

Вихід Греції з єврозони: вірогідність становить один до трьох

05.06.2012, 09:08
Вихід Греції з єврозони: вірогідність становить один до трьох - Фото
Фото: ЕРА
У поширеному комюніке міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's кажуть, що ймовірність виходу Греції з єврозони становить щонайменше один до трьох. Республіка може опинитися за бортом єдиної європейської валютної зони внаслідок відмови Афін від проведення реформ, яких вимагає "трійка" міжнародних кредиторів (ЄС, ЄЦБ і МВФ), і результатом призупинення фінансової підтримки з боку цих інститутів, - передає канал Вісті.

На думку експертів Standard & Poor's, при цьому сценарії економіці Греції може бути завдано серйозної шкоди, що призведе до дефолту й нездатності країни виконати свої боргові зобов'язання.

Тим не менш, в міжнародному рейтинговому агентстві вважають, що рішення Афін покинути єврозону не змусить інші слабкі у фінансовому відношенні країни послідувати цьому прикладу. "Ми вважаємо, що труднощі, з якими зіткнуться греки, зможуть переконати уряди інших держав покинути валютний союз", - висловили впевненість фахівці. Вони відзначили, що рішення Афін не призведе до подальшого зниження кредитних рейтингів інших європейських країн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини