RU

Вибух в центрі Кишинева визнано терактом

15.10.2009, 16:54

У Молдові триває розслідування нічного вибуху у центрі Кишинева. Подію визнано терактом. Внаслідок вибуху гранати було поранено 36 людей. Тим часом, Прем'єр-міністр Молдови Влад Філат заявив, що відразу після вибуху в уряд дзвонили якісь люди із погрозами фізичної розправи.

Як передає канал "Вести", кількість потерпілих від вибуху наступальної бойової гранати РГ-42 на центральній площі Кишинева досягла 36 людей. 7 з них - неповнолітні, 12 - шпиталізовано, одній дівчині зроблено операцію. Така кількість потерпілих викликана тим, що на площі в цей час проходив концерт, присвячений Дню міста, і там зібралися десятки тисяч осіб.

Доки до місця пригоди добиралися карети швидкої допомоги, багато потерпілих намагалися поїхати з площі самостійно, а артисти продовжували виступати ще близько 40 хвилин після вибуху, до завершення концертної програми. Про це їх попросила влада, щоб не не лякати людей.

Вже саме пронесення гранати на масові видовища є злочином. Але поки поліція не повідомляє, чи є підозрювані. На думку експертів, порівняно легкі поранення пояснюються тільки тим, що потужна граната не спрацювала на повну силу. Точну причину цього визначить експертиза.

Тим часом сьогодні в Кишиневі сталася ще одна НП. І знову ж з використанням гранати. Чоловік спробував увірватися в будівлю прокуратури, де мала відбуватися прес-конференція з приводу нічного вибуху. Він наполягав на звільненні свого сина, осудженого 7 років тому за вбивство, і погрожував покінчити життя самогубством. Поліцейським і психологам вдалося переконати його і знешкодити.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини