RU

Вибори в Росії: ЦВК розвіяла чутки про Путіна, поліця готує сили

03.03.2012, 17:01
Вибори в Росії: ЦВК розвіяла чутки про Путіна, поліця готує сили - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)
Поліція Росії проводить аналіз повідомлень у соціальних мережах з метою встановлення намірів опозиції. У той же час у Центральній виборчій комісії просять журналістів не вигадувати даних опитувань і користуватися виключно матеріалами ЦВК.

Поліція у всеозброєнні

Поліція Москви, як зізнався російським журналістам на брифінгу начальник ГУ МВС Росії по столиці РФ Володимир Колокольцев, активно готується до дня виборів. Він заявив, що поліція готова припинити будь-які провокації та готується забезпечити порядок на вулицях Москви. Але, за його словами, викликають тривогу повідомлення про підготовані акції, мета яких - поставити під сумнів легітимність виборчого процесу. "Ми аналізували інформацію, що надходить в соціальні мережі та інші джерела, зробили висновок, що такі спроби плануються", - сказав він, додавши, що поліція буде на такі спроби реагувати "всіма силами в рамках законодавства".

Крім того, в поліції закликали росіян не брати участь в акціях протесту. У поліції зазначили, що кожна з акцій, які офіційно плануються, повинна закінчиться в час, обумовлений з мерією. Але є й інші думки, сказав Колокольцев: "Мовляв, прогуляємося в центрі міста. Що таке це" прогуляємося ", ми вже бачили 5 грудня після мітингу на Чистопрудному бульварі ... Ми не допустимо неузгоджених маніфестацій", - попередили в поліції Москви.

Також, за даними поліції, в інтернеті пишуть про те, що протестуючих будуть озброювати арматурою, живцями від лопат і "подібними предметами".

"Ми залучаємо додаткові сили до Москви й не секрет, навіщо це робиться. Ми готові забезпечити безпеку", - заявили в поліції.

Центрвиборчком просить не вірити чуткам


Сьогодні, крім іншого, голова ЦВК Росії Володимир Чуров звернувся до російських ЗМІ і попросив не використовувати інформацію з інших джерел, окрім інформації самої ЦВК.

"Будь ласка, не вигадуйте свої картини, не садіть своїх аналітиків підраховувати, тому що у вас може вийти 146% за всіх кандидатів, а ми до цього не маємо ніякого відношення", - відповідально заявив Чуров, пишуть російські ЗМІ.

Крім того, в ЦВК розвіяли чутки про те, що всі дані вже заготовлені й перемога Володимиру Путіну забезпечена. "Ніхто не знає, що з'явиться на екранах. Ми з вами побачимо цифри перший раз", - заявили в ЦВК.

Нагадаємо, вибирати свого президента росіяни будуть завтра, 4 березня. Кандидатів всього п'ять - прем'єр-міністр РФ Володимир Путн, лідер КПРФ Геннадій Зюганов, самовисуванець Михайло Прохоров, голова ЛДПР Володимир Жириновський і лідер Справедливої ​​Росії Сергій Миронов.

Читайте досьє на кандидатів:

Володимир Путін>>>

Геннадій Зюганов>>>

Михайло Прохоров>>>

Володимир Жириновський>>>

Сергій Миронов>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини