RU

Вибори в парламент Білорусі призначені на 23 вересня

18.06.2012, 15:51
Вибори в парламент Білорусі призначені на 23 вересня - Фото
Фото: ЕРА
Вибори до парламенту Білорусі пройдуть 23 вересня 2012 року. На нараді з питань їх підготовки президент Білорусі Олександр Лукашенко зазначив, що при підготовці до парламентських виборів потрібні "згуртованість, організованість і виняткова мобільність", - передає радіо Свобода.

При цьому президент попередив, що у Білорусі існують свої виборчі стандарти і під когось підлаштовуватися політичне керівництво не збирається: "Вибори проводяться для білоруського народу і виключно в його інтересах. Білорусь - суверенна держава і не прийме ніякого втручання". Також він додавши, що політичні провокації, спрямовані на дестабілізацію обстановки в країні під час виборів, повинні негайно припинятися, а винні - нести відповідальність.

Опозиційні партії і рухи поки не визначили єдину позицію напередодні майбутніх парламентських виборів. Багато демократичних активістів закликають бойкотувати виборчу кампанію, яка в умовах диктатури в будь-якому випадку перетвориться на фарс.

Однак окремі політичні сили впевнені, що потрібно будь-яким чином спробувати отримати депутатський мандат, тому збираються в черговий раз висунути своїх кандидатів. Про готовність до виборів вже заявила партія Білоруський народний фронт і кампанія Говори правду під керівництвом колишнього кандидата в президенти Володимира Некляєва.

Досьє на Олександра Лукашенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини