RU

Вертольоти не можуть скинути воду на "Фукусіму" через сильну радіацію

16.03.2011, 16:50
Вертольоти не можуть скинути воду на
88c57a9fab424afe957dc3efa9af8182.jpg

Вертольоти не можуть скинути воду на "Фукусіму" через сильну радіацію

Сили самооборони Японії відмовилися від тих запланованих заходів щодо скидання з вертольотів води на третій реактор АЕС "Фукусіма-1" для охолоджування тепловидільних елементів, що перегріваються.

Як повідомили представники Міністерства оборони країни, неможливість проведення цієї операції викликана високим рівнем радіації в районі атомної електростанції. Раніше для робіт з охолоджування аварійного реактора в повітря над АЕС були підняті військові вертольоти, готові до скидання води. Однак, певно, під час польоту над станцією було зафіксовано значно підвищений радіоактивний фон, через що план і був скасований, - передає канал "Вести".

Крім того, відмовитися від цієї ідеї військових змусила можливість викиду з реактора хмари радіоактивної пари, що становить загрозу для учасників операції.

Сьогодні повідомлялося про те, що минулої ночі на четвертому енергоблоці аварійної АЕС "Фукусіма-1" в Японії почалася нова пожежа. За попередніми даними, пожежа виникла у зовнішньому корпусі захисної оболонки реактора. Пожежники намагаються згасити полум'я. Вогонь пошкодив ту саму частину будови, що і минула пожежа. Там розташоване обладнання для подачі води на реактор.

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини