RU

Версія самогубства слабшає: Березовський очікував на $300 млн.

31.03.2013, 13:15
Версія самогубства слабшає: Березовський очікував на $300 млн. - Фото
Борис Березовський (фото - EPA)

Знайдений мертвим в своєму будинку російський бізнесмен Борис Березовський очікував надходження коштів у обсязі близько $300 мільйонів. Про це пишуть російські ЗМІ, посилаючись на інформацію британської газети The Sunday Times.

Ґрунтуючись на матеріалах слідства і юридичного листування, журналісти видання повідомляють, що наприкінці минулого року Березовський розпорядився ліквідувати активи трьох контрольованих ним офшорних фондів. За наявними відомостями, зробити це в період між жовтнем 2012 і березнем 2013 року повинна була інвестиційна компанія Salford Capital Partners.

Видання відзначає, що одразу після смерті бізнесмена фірма Pinsent Masons, яка представляє інтереси російської компанії Аерофлот, звернулася до адвокатів Березовського і повідомила, що, за їхніми відомостями, підприємець повинен був отримати від трьох ліквідованих фондів приблизно $300 мільйонів. Аерофлот протягом декількох років домагався від Березовського і його партнерів по бізнесу відшкодування коштів, які бізнесмени викрали в 1990-х роках.

На думку близьких Березовського, інформація про очікування надходження великої суми грошей надає більшої ваги версії про навмисне вбивство бізнесмена і позбавляє підстав припущення про самогубство.

Нагадаємо, тіло Березовського було виявлено в його будинку в місті Аскот неподалік від Лондона. Представники поліції відзначили, що, на думку експертів, смерть російського олігарха настала внаслідок удушення.

Як повідомлялося, під час офіційного слухання у справі про смерть Березовського головний інспектор поліцейського відділку округу Темз-Веллі Том Уістл повідомив, що тіло Березовського знаходилося на підлозі у ванній, а його шия була обвита зашморгом.

Досьє на Бориса Березовського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини