RU

Верховний Суд РФ ліквідував культурну автономію українців Росії

24.11.2010, 15:25
Верховний Суд РФ ліквідував культурну автономію українців Росії - Фото
437415c291a57a221e973121de88f12d.jpg

Верховний Суд РФ ліквідував культурну автономію українців Росії
Верховний Суд Російської Федерації сьогодні ліквідував Федеральну національно-культурну автономію українців Росії. Як повідомили у суді, таким чином, був повністю задоволений позов Міністерства юстиції РФ.

За інформацією ІТАР-ТАРС, суд оповістив тільки резолютивну частину постанови, тому причини, якими керувався суддя, приймаючи таке рішення, будуть викладені у мотивувальній частині через декілька днів. Згідно із законодавством, це рішення може бути оскаржене у касаційній інстанції Верховного Суду.

Мін'юст припинив діяльність організації і звернувся до суду з позовом після ряду перевірок господарської діяльності організації. Згідно зі статутом, автономія мала на меті збереження національної самобутності українців Росії, їхньої мови, національної культури, освіти і традицій.

Крім того, завданням організації була охорона пам'ятних місць у РФ, пов'язаних з життям і діяльністю видатних діячів української історії і культури, поширення літератури і преси, а також сприяння широкому доступу російських громадян усіх національностей до культурної спадщини українського народу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини