RU

Великобританія виступила проти удару по Ірану

06.01.2012, 10:28
Великобританія виступила проти удару по Ірану - Фото
Фото: ЕРА
Міністр оборони Великобританії Філіп Хеммонд наголосив, що Англія не підтримує ідею використання військової сили проти Ірану з метою запобігання створення ним ядерної зброї. "Ми б без прихильності дивилися на попереджуючий удар", - сказав міністр, якого цитує канал Вести.

За його словами, Лондон "надзвичайно ясно" виступає за "необхідність вчинення тиску" на Тегеран, але при цьому наполягає і на продовженні політико-дипломатичної взаємодії з ним заради прояснення характеру ядерних розробок в Ірані. Тим часом "будь-який попереджуючий удар, природно, став би відмовою від програми взаємодії", - наголосив Хеммонд.

Далі він заявив, що можливі спроби Ірану реалізувати свої погрози перекрити Ормузську протоку, що з'єднує Перську і Оманську затоки і слугує найважливішою транспортною артерією, через яку здійснюється близько 40% світових поставок нафти по морю, стали б "незаконними... і безуспішними". Він дав зрозуміти, що Великобританія при необхідності може застосувати з союзниками силу, щоб не допустити блокування іранцями Ормузської протоки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини