RU

Великобританія може розвалитися

30.06.2009, 15:32

Більше половини жителів Шотландії (входить до складу Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії) хочуть, щоб у 2010 році пройшов референдум з питання про незалежність від Великобританії. Такі дані опитування громадської думки.

За інформацією "Вести", в опитуванні, проведеному 22-24 червня у Шотландії, взяли участь 1010 осіб. З'ясувалося, що 58% згодні з рішенням уряду Шотландії про проведення референдуму у 2010 році, проти висловилися 37%.

Результати опитування залежали від того, які питання задавалися. Коли організатори спитали шотландців, як би вони проголосували на референдумі про незалежність Шотландії, виявилося, що тільки 38% хочуть, щоб їх країна стала незалежною державою.

В учасників опитування також запитали, чи підтримали б вони рішення шотландського уряду про обговорення з урядом Великобританії можливість надання Шотландії незалежності. Таке рішення підтримали б 42%. Всього 22% хочуть, щоб Шотландія залишилася частиною Великобританії на нинішніх умовах, і лише 10% вважає, що в найближчі 20 років Шотландія все-таки стане незалежною, 28% вважають, що таке навряд чи трапиться.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини