RU

Вчені NASA вирішили захопити астероїд

27.12.2012, 19:15
Вчені NASA вирішили захопити астероїд - Фото
Фото: ЕРА
Враховуючи швидкі темпи розвитку методів освоєння космосу, неймовірні місії здаються вченим цілком здійсненними. Фахівці американського аерокосмічного агентства NASA вперше за всю історію космічних досліджень розробили стратегію захоплення і управління астероїдом.

Як повідомляє Newsru, дослідники мають намір захопити астероїд масою в 500 т, помістити його на навколомісячну орбіту, побудувати на ньому космічну станцію, де астронавти зможуть виробляти дозаправку на шляху до Марса.

Департамент науки та технологічної політики США незабаром розгляне план розвитку цього амбітного проекту. За попередніми оцінками, на початковій стадії (за перші 10 років) він буде коштувати Штатам $2,6 млрд. Техніко-економічне обгрунтування проекту підготували фахівці NASA і Каліфорнійського технологічного інституту.

Поки вчені намагаються не поширюватися про деталі своєї задумки. Однак відомо, що спеціальну капсулу для захоплення астероїда виведуть в космос за допомогою ракети Атлас-5. Вона направить об'єкт в простір між Землею і Місяцем. Коли астероїд наблизиться на достатню відстань до капсул, вона випустить своєрідну сумку, яка перевищує його діаметр в 50 разів. Ця мережа повинна буде буквально обмотатися навколо астероїда.

Захопивши космічне тіло капсулою, апарат запустить потужний двигун і зупинить астероїд, потім перемістить його в гравітаційно-нейтральне місце. Далі можна буде планувати будівництво бази.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини