RU

Ватикан розкритикував обкладинку спецвипуску Charlie Hebdo

06.01.2016, 10:57
Ватикан розкритикував обкладинку спецвипуску Charlie Hebdo - Фото
Фото: EPA

Газета Ватикану Osservatore Romano розкритикувала обкладинку спецвипуску журналу Charlie Hebdo, який з'явився у продажу в середу, 6 січня. Про це повідомляє Німецька хвиля.

"Використовувати ім'я Бога для виправдання ненависті - це справжнє богохульство, як неодноразово говорив Папа Франциск", - написала газета.

Як наголошується, випуск присвячений річниці терористичного нападу на редакцію в Парижі, в результаті якого загинули 12 осіб. На обкладинці зображено закривавлене божество з автоматом Калашникова, а на малюнку  текст: "Рік потому: вбивця ще в бігах".

На думку Osservatore Romano, французький журнал зачепив почуття віруючих, до якої б релігії вони не ставилися.

Газета Ватикану вважає, що за "оманливою завісою безкомпромісного секуляризму" журналісти Charlie Hebdo знову забули, що духовні лідери, незалежно від конкретної віри, багаторазово засуджували насильство в ім'я релігії.

Спеціальний номер присвячений річниці нападу на співробітників Charlie Hebdo. "Рік тому, вбивця все ще на волі", - свідчить підпис до зображення на обкладинці.

Ватикан розкритикував обкладинку спецвипуску Charlie Hebdo

Фото: сторінка Charlie Hebdo в Facebook

Автор малюнка - головний редактор, художник під псевдонімом Рісс (справжнє ім'я Лоран Суріссо), потерпілий при атаці в січні минулого року. Випуск вийшов накладом приблизно мільйон примірників.

Ісламісти напали на редакцію Charlie Hebdo в Парижі 7 січня 2015. Троє озброєних чоловіків розстріляли там 12 чоловік. Приводом для теракту стала публікація у виданні карикатур на пророка Мухаммеда.

Основні фігуранти кримінальної справи про атаку на редакцію, брати Саїд і Шериф Куаші, пізніше були ліквідовані французькою поліцією. Ще один підозрюваний - Хамід Мюрад - здався владі.

Charlie Hebdo: видео расстрела журналистов во Франции 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини