RU

Іванішвілі обіцяє змінити всіх міністрів

03.10.2012, 12:08
Іванішвілі обіцяє змінити всіх міністрів - Фото
Фото: ЕРА
Керівник лідируючої на виборах до парламенту коаліції Грузинська мрія Бідзіна Іванішвілі заявляє, що в новому уряді не буде жодного члена нинішнього Кабінету міністрів, - передає ІТАР-ТАРС.

Він сказав сьогодні журналістам, що "жоден член нинішнього уряду не збереже місця в новому уряді, який буде укомплектовано нашої коаліцією".

"Ні Вано Мерабішвілі (нинішній прем'єр-міністр), ні інші члени нинішнього уряду не потраплять в наш Кабінет міністрів", - сказав він. Акцент на нинішньому прем'єр-міністрові він зробив у зв'язку з тим, що ряд місцевих ЗМІ та політиків повідомляли про те, що Іванішвілі в останні роки підтримував стабільно хороші відносини з Мерабішвілі, який з грудня 2004 до липня 2012 року обіймав посаду міністра внутрішніх справ, а з липня є прем'єр-міністром.

Раніше Іванішвілі заявляв, що вважає Мерабішвілі самим "урівноваженим, стабільним і працездатним членом команди Саакашвілі". Виходячи з цього частина експертів та політиків вважали, що, можливо, Мерабішвілі буде призначений на якийсь пост в новому уряді. Але в останні тижні Іванішвілі заявляє, що в команді Грузинської мрії "є більш досвідчені і знаючі кадри, ніж Мерабішвілі".

Прес-секретар Іванішвілі Майя Панджікідзе (колишній посол Грузії в Німеччині та Нідерландах) заявила, що "сьогодні розпочнуться консультації представників коаліції Грузинська мрія, пов'язані з кадровими питаннями, з формуванням нового уряду". За її словами, "ці консультації триватимуть декілька днів". "Перше засідання нового парламенту має відбутися приблизно до 20 жовтня, до цього всі питання будуть вирішені", - сказала Панджікідзе.

За останніми даними Центральної виборчої комісії, оброблено бюлетені приблизно з 95% виборчих дільниць. Опозиційний блок Бідзіни Іванішвілі отримує на парламентських виборах 55,8% голосів, Національний рух - 40,14%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини