RU

Іванішвілі назвав повний список кандидатів у міністри

16.10.2012, 12:43
Іванішвілі назвав повний список кандидатів у міністри - Фото
Фото: ЕРА
Кандидат у прем'єр-міністри Грузії, лідер політичної коаліції Грузинська мрія Бідзіна Іванішвілі сьогодні представив повний список кандидатур на посади в новому складі Кабінету міністрів Грузії, - передають Новости-Грузия.

Каха Каладзе, відомий грузинський футболіст, значився під першим номером у партійному списку коаліції Грузинська мрія на парламентських виборах, представлений на посаду міністра енергетики і природних ресурсів. Раніше він висувався Іванішвілі на пости віце-прем'єра і міністра регіонального розвитку та інфраструктури.

На посаду міністра охорони здоров'я запропонована кандидатура лікаря-педіатра Давида Сергієнка. На пост міністра фінансів претендує професор, представник коаліції Грузинська мрія, експерт з питань економіки Нодар Хадурі, на пост міністра економіки - один з провідних менеджерів Cartu bank Гіоргій Квірікашвілі, на пост міністра освіти - ректор грузинського Інституту суспільних відносин GIPA Георгій Маргвелашвілі, міністра у справах біженців і розселення - кандидат у мажоритарні депутати від Грузинської мрії Давид Дарахвелидзе, міністра охорони навколишнього середовища - представник Грузинської мрії Хатуна Гоголадзе, міністра регіонального розвитку і інфраструктури - учений і експерт Давид Норманія.

Решта посад, згідно з раніше поданим списком, розподіляються так: міністр оборони, віце-прем'єр - лідер партії Наша Грузія - Вільні демократи Іраклій Аласанія, міністр юстиції - кандидат в депутати парламенту від Грузинської мрії Тея Цулукіані, голова МВС - один з лідерів коаліції Грузинська мрія , керівник фонду Cartu Іраклій Гарібашвілі, міністр з виконання покарань і пробації - колишній народний захисник Грузії Созар Субарі, міністр закордонних справ - прес-спікер коаліції Майя Панджікідзе, держміністр з євроінтеграції - один з активістів коаліції Алексі Петріашвілі, міністр сільського господарства - колишній міністр сільського господарства і продовольства (часів Шеварднадзе) Давид Кірвалідзе, голова Національного банку - директор Cartu Bank Нодар Джавахішвілі.

На посаду головного прокурора представлена ​​кандидатура адвоката Арчіла Кбілашвілі. На пост міністра культури і охорони пам'яток представлений письменник Гурам Одішарія, за походженням з Сухумі, на пост міністра спорту і у справах молоді - запропонований Леван Кіпіані, син відомого грузинського футболіста Давида Кіпіані, на пост держміністра з питань діаспори - Коте Сургуладзе, представник партії Наша Грузія.

На пост голови парламенту Грузії буде представлена ​​кандидатура лідера Республіканської партії Давида Усупашвілі, на пост його заступника - голова партії Грузинська мрія Майя Кобахідзе.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини