RU

Вакцина від коронавірусу AstraZeneca викликає імунну відповідь у людей похилого віку

26.10.2020, 18:32
Вакцина від коронавірусу AstraZeneca викликає імунну відповідь у людей похилого віку - Фото
Розробка вакцини від COVID-19 (Фото: Diego Azubel/EPA)

Вакцина від COVID-19 спільного виробництва Оксфордського університету і компанії AstraZeneca викликає імунну відповідь у людей похилого віку. Про це представник AstraZeneca сказав у коментарі  Business Insider.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Це не обов'язково означає, що вакцина безпечна й ефективна для літніх людей, але це багатообіцяюча новина, якщо враховувати те, що імунна система слабшає у міру дорослішання людини.

AstraZeneca також повідомила, що реактогенність – очікувані побічні реакції на вірус, – була нижчою у літніх людей, ніж у молодих.

"Обнадіює те, що імуногенні реакції у людей похилого віку і молодих людей були однаковими, а реактогенність була нижчою у літніх людей, у яких тяжкість захворювання COVID-19 вища", – сказав представник компанії.

"Отримані результати є додатковим джерелом доказів безпеки та імуногенності AZD1222", – додав представник AstraZeneca.

Десятки вакцин-кандидатів, що перебувають на пізніх стадіях клінічних випробувань, включно з AstraZeneca, дають надію, що безпечну й ефективну вакцину буде розроблено до кінця року.

  • 9 вересня повідомлялося, що AstraZeneca призупиняє випробування вакцини – захворів один із 12 тисяч учасників тесту. Джерело The New York Times розповіло, що у добровольця зафіксовані ознаки поперечного мієліту – запалення сегментів спинного мозку, що може бути спровоковано вірусною інфекцією.
  • 13 вересня AstraZeneca відновила третю фазу клінічних випробувань вакцини.
  • 21 жовтня випробування знову призупиняли через смерть волонтера в Бразилії. Повідомлялося, що тести будуть продовжені після вивчення обставин інциденту.
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини