RU

Військові Єгипту дозволили мирні демонстрації протесту

05.07.2013, 09:30
Військові Єгипту дозволили мирні демонстрації протесту - Фото
Прихильники зміщеного президента готують на сьогодні масові мітинги (фото - ЕРА)
Армія Єгипту заявила, що гарантує право на мирні демонстрації протесту. Очікується, що після п'ятничних молитов прихильники Братів-мусульман вийдуть на мітинги протесту проти зміщення президента Мохаммеда Мурсі зі своєї посади.

У своїй заяві командування армії підкреслило, що не буде вживати ніяких "необгрунтованих дій проти будь-яких фракцій чи політичних течій", а також що армія гарантує право на демонстрації протесту за умови, що вони не загрожують національній безпеці. "Мирний протест і свобода слова є правами, які гарантовані всім, правами, які єгиптяни завоювали і які є одним з головних досягнень великої революції", - йдеться в заяві армії.

Напередодні голова Конституційного суду Єгипту Адлі Мансур, поставлений військовими на чолі держави замість заарештованого президента Мохаммеда Мурсі, був приведений до присяги. Він пообіцяв провести вибори, в основі яких буде "справжня воля народу".

Мохаммед Мурсі разом з керівниками Братів-мусульман перебуває під вартою. Розшукуються сотні інших членів. Сам Мурсі був головою Партії свободи і справедливості - політичного крила консервативного руху.

Джерело: Російська служба  Бі-бі-сі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини