RU

В Іспанії припинять виселяти боржників через самогубства

13.11.2012, 11:14
В Іспанії припинять виселяти боржників через самогубства - Фото
Іспанці в черзі на біржу праці (фото - ЕРА)
Іспанські банки на найближчі два роки припинять виселення науразливіших і бідних боржників за несплату кредиту. Ця заява була зроблена асоціацією іспанських банків через три дні після того, як на півночі країни покінчила із собою жінка, якій було наказано покинути квартиру, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

53-річна жінка в п'ятницю вистрибнула з вікна своєї квартири на п'ятому поверсі, коли до неї з'явилися судові пристави. Також повідомляється про те, що минулого місяця в аналогічній ситуації покінчив із собою чоловік в провінції Гранада.

З тих пір, як іспанський ринок нерухомості обвалився в 2008 році, близько 350 тис. сімей були виселені з купленого по іпотеці житла за борги. Поки не повідомляється про те, які саме критерії будуть використовуватися для визначення найбільш вразливих категорій боржників.

В Іспанії діє спеціальна організація під назвою "Платформа жертв іпотеки", яка блокує судовим приставам доступ в житло, яке підлягає конфіскації. Іспанська влада запланувала зустріч з опозицією для того, щоб обговорити новий звід правил виселення іпотечних боржників.

Генеральний адвокат Європейського суду з прав людини Джуліан Кокотт виступила з критикою нинішніх іспанських правил конфіскації житла, заявивши, що вони суперечать європейським нормам.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини