RU

В Іспанії кожен четвертий - безробітний

27.07.2012, 15:48
В Іспанії кожен четвертий - безробітний - Фото
Фото: ЕРА
За офіційними даними близько 5 млн. 700 тис. жителів Іспанії, а це приблизно кожен четвертий, в даний час шукають роботу. Це рекордно високий рівень з середини 1970-х років, коли після смерті диктатора Франко країна повернулася до демократії, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Крім того, третій по величині банк в Іспанії повідомив про падіння чистого прибутку на 80%. CaixaBank констатував, що з січня по червень цього року чистий прибуток впав до рівня 166 млн. євро.

У четвер найбільший банк країни Santander повідомив, що за той же період його прибуток скоротився вдвічі. У відповідності з реформою банківського сектора, яку проводить влада Іспанії, CaixaBank в травні цього року також зарезервував 2,5 млрд євро активів у нерухомості.

Іспанська економіка переживає глибоку кризу, і прогнози експертів невтішні. "Все буде тільки гірше, - заявив Бен Мей з Capital Economics. - Враховуючи, що найближчим часом світова економіка зростати не буде, і катастрофічну ситуацію з економікою Іспанії, рецесія в країні буде тільки посилюватися".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини