В Сирії зростає занепокоєння в очікуванні військового удару

В Сирії зростає занепокоєння в очікуванні військового удару - Фото
Источник фото: ЕРА
29.08.2013, 11:43

Жителі Дамаску вже зіткнулися з продовольчим дефіцитом - особливо важко знайти хліб

У столиці Сирії перспектива військового удару викликає зростаюче занепокоєння. Вище військове керівництво країни, як повідомляється, наказало провести евакуацію особового складу з важливих командних центрів навколо Дамаска.

Довгі вервечки машин, завантажених валізами, чекають біля прикордонного пункту Маснаа, розташованого на кордоні між Ліваном і Сирією. За даними представників служб безпеки Лівану, щонайменше шість тисяч осіб втекли з Сирії за останні 24 години.

Напередодні президент США
Барак Обама заявив, що Вашингтон дійшов висновку, що за застосуванням хімзброї проти мирних жителів у передмісті Дамаска минулого тижня стоїть влада Сирії. За словами американського президента, використання хімічної зброї зачіпає національні інтереси США, і попереджуючий удар благотворно позначився б на подальшому розвитку подій в Сирії. При цьому Обама каже, що поки ще не прийняв рішення щодо військового вторгнення в Сирію.

Напередодні в американських ЗМІ з'явилася інформація, що США можуть завдати ракетних ударів по об'єктах в Сирії вже в четвер, 29 серпня.

Джерело: Російська служба
Бі-бі-сі.