RU

В ЄС суд відмовився заборонити ГМО: недостатньо підстав

13.09.2017, 16:58
В ЄС суд відмовився заборонити ГМО: недостатньо підстав - Фото
Фото: ЕРА
У країнах Європейського Союзу можуть заборонити вирощування і культивування генетично модифікованих продуктів харчування і кормів тільки в тому випадку, якщо буде доведено, що такі продукти і корми шкодять здоров'ю. Таку постанову виніс Європейський суд, передає Deutsche Welle.

Таким чином, для заборони генетично модифікованих продуктів харчування і кормів необхідно спочатку довести, що вони можуть завдати шкоди здоров'ю людини або тварини, або негативно впливати на навколишнє середовище.

Як повідомляється, приводом для розгляду послужило звернення італійського уряду до Єврокомісії в 2013 році з вимогою заборонити вирощування генномодифікованої кукурудзи сорту Mon801 американської корпорації "Monsanto".

Тоді доводами Італії стали результати досліджень вчених, згідно з якими ця кукурудза небезпечна для здоров'я людини.

Єврокомісія відхилила вимогу Італії, пославшись, в свою чергу, на висновок Європейського управління з безпеки продуктів харчування.

17 липня Європейська комісія надала п'ять дозволів на використання генетично модифікованих культур для виробництва продуктів харчування і кормів.

Читайте також: Все буде ГМО. Топ-10 досягнень генної інженерії в 2017 році

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини