RU

Вірус Ебола мутує - вчені

29.01.2015, 10:28
Вірус Ебола мутує - вчені - Фото
Фото: ЕРА
Вчені, які займаються вивченням спалаху лихоманки Ебола в Гвінеї, заявляють, що вірус мутував з початку спалаху. Як передає BBC Україна, дослідники з Інституту Пастера у Франції, які першими зафіксували спалах хвороби в березні минулого року, намагаються визначити, чи став вірус за цей час заразнішим.

Вчені аналізують сотні зразків крові хворих Ебола в Гвінеї, фіксуючи зміни у вірусі. "Ми знаємо, що вірус значно змінюється, - заявив генетик Анаваж Сакунтабай. - Це важливо для діагностики нових випадків і для лікування".

Збудник Еболи - РНК-вірус, має високий рівень ймовірності мутацій. Це робить його здатним до адаптації і збільшує можливість стати заразнішим. "Ми вже бачили кілька випадків (захворювання - Ред.), які мали ніяких симптомів, повністю асимптоматичні випадки", - зазначив Сакунтабай.

Попередні схожі дослідження в Сьєрра-Леоне показали, що вірус Ебола значно мутував у перші 24 години спалаху, заявили раніше в ВООЗ.

За офіційними даними, хвороба забрала близько 8,8 тиясч життів в Гвінеї, Сьєрра-Леоне та Ліберії. Загалом вірусом заразилися 22 тисячі осіб.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини