RU

В Ірані виник скандал через фото Ахмадінежада з матір'ю Чавеса

12.03.2013, 13:45
В Ірані виник скандал через фото Ахмадінежада з матір'ю Чавеса - Фото
Махмуд Ахмадінежад обіймає матір Уго Чавеса (фото - ЕРА)
В Ірані виник скандал у зв'язку з публікацією фотографій президента Махмуда Ахмадінежада під час похорону Уго Чавеса в Венесуелі, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Під час похорону венесуельського президента в Каракасі в п'ятницю Ахмадінежада сфотографували, коли він утішав плаче мати Чавеса Олену Фріас де Чавес, якій 78 років. Ця фотографія не сподобалася духовній владі Ірану, так як мусульманським чоловікам заборонено торкатися жінок, які не є їхніми родичками.

Консервативні супротивники іранського президента, роздратовані його славослів'ям на адресу лівого лідера Венесуели, нагадали йому, що він не тільки допустив гріх, але і вів себе неналежним для глави ісламської держави образом. За їх словами, це ще одна ознака того, що Ахмадінежад захоплений "чужими віяннями". Цей термін використовується консерваторами в Ірані в їх боротьбі за вплив в оточенні аятоли Алі Хаменеї.

Прихильники Ахмадінежада в уряді негайно звинуватили своїх противників в тому, що фотографія президента була підробкою. "Вони змінили зображення або зняли його з такого кута, що виникає враження, що вони обіймаються. Насправді вони навіть не потиснули один одному руки", - заявив Мухаммадреза Мір Таджаддіні, помічник президента.

Досьє на Махмуда Ахмадінежада

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини