RU

В Польщу і Литву прибули танки з США через російську агресію

01.10.2014, 16:28
В Польщу і Литву прибули танки з США через російську агресію - Фото
Фото: ЕРА
В країни Балтії прибула 1-а бригадна тактична група 1-ї бронекавалерійської дивізії армії США. Озбройне танками та іншою важкою бронетехнікою з'єднання покликане заспокоїти сусідів, наляканих агресією Росії в Україні.

В рамках операції "Атлантична рішучість" в Естонію, Латвію, Литву та Польщу прибувають в цілому більше 600 військовослужбовців, а також танки, бойові машини піхоти і бронетранспортери.

Вони проведуть спільні навчання зі збройними силами цих країн заради зміцнення взаємодії між ними, а також демонстрації прихильності Сполучених Штатів своїм союзникам по НАТО, - заявляв раніше директор з комунікацій та взаємодії європейського командування США капітан Грег Хікс.

Частини американського особового складу та бронетехніки вже прибули до Литви і Польщі. Військовослужбовці 1-ї бригадної тактичної групи 1-ї бронекавалерійської дивізії - однієї з найбільших в Сполучених Штатах - замінять на навчаннях 173-ю повітряно-десантну бригаду, яка перебувала там з квітня.

Новоприбулі солдати пробудуть в Прибалтиці близько трьох місяців. 1-а бригадна тактична група, або "Залізні коні", як її називають на батьківщині, буде посилена танками M1A1 "Абрамс", а також бойовими машинами M2 "Бредлі" і "Страйкер".

"Ці заміни є наступною фазою триваючої присутності сил НАТО в Польщі та Прибалтиці у відповідь на російську агресію в Україні", - заявляв капітан Грег Хікс.

"Прибуття нашої тактичної групи може дещо затягнутися через наявність бронетехніки, проте немає нічого краще танка, якщо ви дійсно маєте намір добитися ефекту", - сказав офіційний представник "Залізних коней" Джон Фармер.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини