RU

В ПАРЄ стурбовані угодою про союз між Росією і Абхазією

03.11.2014, 12:36
В ПАРЄ стурбовані угодою про союз між Росією і Абхазією - Фото
Фото: ЕРА
Доповідачі Парламентської асамблеї Ради Європи з моніторингу ситуації в Грузії Мкаель Ааструп Йенсен і Борис Чілевич висловлюють глибокий жаль пропозицією Росії про союз і інтеграцію між Російською Федерацією і Республікою Абхазія. Про це сказано в їх спільній заяві.

"Запропонована угода порушує міжнародне законодавство і є ще одним прикладом повзучої анексії грузинського регіону Абхазії Російській Федерації", - заявили доповідачі.

Вони висловили переконаність у тому, що замість створення нових бар'єрів Росії слід було б сприяти контактам між людьми, що живуть в Абхазії і решти частини Грузії.

Доповідачі планують відвідати Грузію 3-5 грудня цього року в рамках процедури моніторингу.

Нагадаємо, проект "Договору між Російською Федерацією і Республікою Абхазія про союзництво і інтеграціїю", підготовлений російською стороною, був направлений в "парламент" абхазьких сепаратистів 13 жовтня.

Згідно з проектом документа, "основними напрямами співпраці, інтеграції і партнерства є: проведення узгодженої зовнішньої політики; формування спільного простору оборони та безпеки; створення єдиного соціального та економічного простору; збереження загального культурного та гуманітарного простору".

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини