RU

В Грузії обраний новий спікер

21.10.2012, 23:04
В Грузії обраний новий спікер - Фото
Фото: EPA

За обрання Давида Усупашвілі спікером грузинського парламенту проголосували 88 депутатів, передає Грузія online. Парламентська меншість не брала участі у голосуванні.

"Хочу запропонувати себе спікером парламенту, який буде дорожити досягненням грузинського парламентаризму", - сказав Уупашвілі.

Він подякував усім своїм попередникам, які зробили внесок у розвиток грузинського парламентаризму. У той же час зазначив, що парламент не утвердився як вищий законодавчий орган та головний контролюючий уряд орган.

"Ми повинні зуміти досягти того, щоб у суспільстві не було більше питань до парламенту - навіщо нам потрібен парламент", - заявив Усупашвілі.

За його словами, в період його головування парламент не буде місцем відпочинку ні для членів законодавчого органу, ні для співробітників апарату.

"Тут буде щоденна праця. Тут натискання на щось, підняття руки, удар молотка, прийняття закону - це ще не кінець. Ми з певною періодичністю повинні повертатися до цих питань і вивчати, до яких результатів привів прийнятий нами закон", - сказав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини