RU

В Єгипті завершилася реєстрація кандидатів у президенти

09.04.2012, 10:18
В Єгипті завершилася реєстрація кандидатів у президенти - Фото
Фото: ЕРА
Ці цифри, проте, не остаточні й можуть бути скориговані. Протягом двох днів у виборчком можна буде подати протест на того чи іншого претендента на пост президента. У свою чергу, комісія також може виключити будь-кого з президентської гонки. Остаточний список кандидатів буде оприлюднений 26 квітня, після чого стартує передвиборна кампанія, - передає канал Вести.

У числі подали документи - 12 партійних висуванців та 11 незалежних. Причому Брати-мусульмани - провідна політична сила країни - офіційно представлені двома кандидатами. Світські сили на виборах будуть, в числі інших, представляти колишній прем'єр-міністр і кадровий військовий Ахмед Шафік, екс-генсек Ліги арабських держав Амр Муса, а також Омар Сулейман, який очолював у минулому розвідку і займав пост віце-президента країни.

Причому, як уже заявили представники понад 40 рухів, блоків і різних суспільно-політичних коаліцій, вони готові знову вступити на революційний шлях, якщо на виборах пройде Сулейман, який асоціюється у них з поваленим режимом Хосні Мубарака.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини