RU

В Єгипті починаються парламентські вибори

28.11.2011, 10:31
В Єгипті починаються парламентські вибори - Фото
Фото: news2000.com.ua
Перші після "революції 25 січня" парламентські вибори починаються сьогодні в Єгипті.

Як передає телеканал Вести, через заворушення в Каїрі, Олександрії та інших містах країни вибори до останнього моменту перебували під загрозою зриву. Проте армія, яка керує державою на час перехідного періоду, категорично відкинула всі пропозиції щодо перенесення часу голосування.

Як заявив представник Вищої ради Збройних сил Єгипту генерал Мухтар аль-Мулла, "краще нехай єгипетський народ зосередиться на виборах, а не на маршах мільйонів".

Згідно з рішенням Центрвиборчкому, парламентські вибори в Єгипті будуть проходити в три етапи і розтягнуться, з урахуванням довиборів, майже на півроку. 3 січня наступного року почнеться останній етап виборів до нижньої палати парламенту - Народної ради, а 22 січня вже стартують вибори у верхню палату - Консультативну раду (шуру).

Завершиться виборча кампанія 11 березня, а вже на 17 березня заплановано перше засідання нижньої палати парламенту. Консультативна рада в перший раз збереться, орієнтовно, 24 березня.

Але це - при ідеальному розкладі і спокійній політичній обстановці в країні, якщо знову не спалахнуть заворушення і зіткнення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини