RU

Відбулися перші з 2011 року переговори між двома Кореями

09.06.2013, 12:56
Відбулися перші з 2011 року переговори між двома Кореями - Фото
Представниця КНДР і дипломат з Південної Кореї Кім Хен Сок (фото - EPA)

У неділю, 9 червня, в прикордонному місті Пханмунджом відбулися перші з 2011 року переговори між Північною і Південною Кореями.

Представники в ході переговорів на робочому рівні домовилися провести зустріч на міністерському рівні 12 червня в Сеулі. "Сторони показали взаємне розуміння необхідності проведення зустрічі на міністерському рівні", - сказав після закінчення ранкової сесії переговорів представник від Південної Кореї Кім Хен Сок.

Дипломат зазначив, що зустріч пройшла в спокійній обстановці.

Зустріч представників керівництва двох країн стала можливою після того, як у четвер було оприлюднено заяву представника північнокорейського Комітету за мирне об'єднання Кореї, в якому містилася пропозиція до Сеулу провести офіційні переговори щодо економічного співробітництва, а також про відновлення туристичних поїздок південнокорейців до курортної зони в Кимгансані.

Очікується, що перший раунд буде присвячено вирішенню технічних питань і залагодженню протиріч, які виникли в контексті загострення ситуації на Корейському півострові в березні цього року.

Раніше північнокорейське керівництво закрило спільну корейську індустріальну зону Кесон, де працювали близько 900 південнокорейських співробітників і 53 тисячі громадян КНДР.

За матеріалами: Укрінформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини