RU

Від Еболи загинули понад 5 тисяч осіб - ВООЗ

13.11.2014, 09:38
Від Еболи загинули понад 5 тисяч осіб - ВООЗ - Фото
Фото: ЕРА

Кількість людей, загиблих від лихоманки Ебола перевищила 5 тисяч. Таку статистику оприлюднила Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) в своєму звіті.

"У загальній кількості 14098 випадків, які були підтверджені, визнані ймовірними або містили підозру захворювання вірусом Ебола (EVD) були зареєстровані в шести уражених країнах (Гвінеї, Ліберії, Малі, Сьєра-Леоне, Іспанії та США), а також у двох раніше уражених країнах (Нігерії та Сенегалі) станом на 9 листопада. Було також підтверджено 5160 випадків смерті (від хвороби, - ред.)", - йдеться в документі.

ВООЗ констатує, що більшість летальних випадків від цієї хвороби зареєстровані в трьох країнах Західної Африки - Гвінеї, Ліберії та Сьєра-Леоне.

Заходи застосовувані в цих країнах, включають ізоляцію і лікування хворих, встановлення їх зв'язків з іншими людьми, а також проведення поховання в безпечному і гідному вигляді. У цих країнах вже відкрито 19 з 53 запланованих Центрів лікування Еболи, підкреслили в організації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини