В Альпах знайшли тіла зниклих в 1942 році чоловіка та жінки: фото

19.07.2017, 13:02
В Альпах знайшли тіла зниклих в 1942 році чоловіка та жінки: фото - Фото
Фото: EPA
Швейцарська пара, яка зникла в Альпах 75 років тому, була знайдена на збереженому льодовику, який почав танути. Про це повідомляє агентство AFP.

Тіла були виявлені поблизу один від одного на висоті 2600 м в масиві Діаблеретс в південній частині Швейцарії разом з рюкзаками, пляшкою, книгою і годинником.

Була запланована експертиза ДНК, щоб остаточно встановити особу знайдених, але внучка зниклих заявила, що "на 99 відсотків" упевнена, що це останки її дідуся і бабусі, які зникли 15 серпня 1942 року.

Марселін Дюмулін, на той момент 40-річний чоботар, і його дружина Франсін, шкільна вчителька 37-ми років, покинули своє село Чандолін в кантоні Вале. Після їх зникнення, сиротами залишилися п'ятеро синів і дві дочки.

В Альпах знайшли тіла зниклих в 1942 році чоловіка та жінки: фото

Фото: EPA Пара планувала відправитися зробити нічну поїздку, щоб перевірити свою худобу в Грільдені, альпійському пасовищі в сусідньому бернському кантоні.

Їхня донька, Монік Дюмулін, сказала агентству, що вперше її мати склала компанію батькові в такій екскурсії. Раніше вона завжди залишалася вдома, тому що була вагітною або дбала про своїх маленьких дітей.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю