RU

В Абхазії влада і опозиція домовилися провести переговори

29.05.2014, 17:01
В Абхазії влада і опозиція домовилися провести переговори - Фото
27 травня прихильники опозиції взяли штурмом будівлю адміністрації президента Абхазії
В Абхазії, де позавчора почалися антиурядові виступи, пройдуть переговори між владою і опозицією. Домовленість про це була досягнута після консультацій з участю помічника президента Росії Владислава Суркова.

Очікується, що з боку влади в переговорах братиме участь секретар Ради безпеки Нугзар Ашуба, від опозиції - лідер ветеранського руху "Аруа", член Координаційної ради політичних партій Віталій Габніа.

Раніше представники керівництва невизнаної республіки і їх опоненти вже намагалися вести переговори, однак результатів це не принесло.

Нагадаємо, 27 травня абхазька опозиція  провела багатотисячний мітинг і захопила будівлі адміністрації президента і національного телебачення. Головні претензії протестувальників, які вимагають відставки всього керівництва республіки, стосуються високого рівня корупції та нецільового використання коштів, що надходять в Абхазію як російської допомоги (у 2013 році - 1,8 млрд. руб.). Президента Абхазії Олександра Анкваба звинувачують також в авторитарному стилі правління.

Глава республіки розцінив те, що відбувається як "спробу силового захоплення влади збройним шляхом".

Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини