RU

В Абхазії розстріляли ворога Діда Хасана

21.01.2013, 14:08
В Абхазії розстріляли ворога Діда Хасана - Фото
77ba10127d2e1444d665715f0867ec7d.jpg
В Абхазії убито злодія в законі Астамура Гулію (Астіка Сухумського), який входив у число супротивників Аслана Усояна (Діда Хасана), застреленого в Москві 16 січня, - передає  ТСН.

Напад на 31-річного Гулію було скоєно на вулиці в Сухумі. До кримінальному авторитету під'їхала машина, з якої відкрили вогонь. Гулія отримав статус злодія в законі 10 грудня 2012 року в Дубаї. Там пройшла "сходка" приблизно шістдесяти злодіїв у законі, що протистоять лідеру російського криміналітету Дідові Хасану. На зустрічі були "короновані" 15 нових злодіїв, що розглядалося як виклик Усояну.

Останнім часом в злочинному середовищі у зв'язку з конфліктами діяв мораторій на нові "коронації", і порушувати його вирішувалися лише прихильники Діда Хасана. У Дубаї його противники показали, що теж вважають себе вправі порушити заборону. Після дубайської "сходки" наближені Усояна відкрили "полювання" за "коронованими" там злодіями.

Щоб залагодити ситуацію, в кінці грудня в Москву прибули двоє недоброзичливців Діда Хасана - Мераб Джангвеладзе (Мераб Сухумський і Джемо Мікеладзе (Джемо). На думку аналітиків, після смерті Діда Хасана в кримінальному світі почнеться переділ влади. Експерти відзначають, що смерть Гулії, швидше за все, є помстою за вбивство Усояна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини