RU

В Ізраїлі не виключають поновлення співпраці з Грузією

17.09.2010, 17:15

Голова правлячої парламентської коаліції Ізраїля Зеєв Елькін заявив, що здійснення операції з продажу Росією Сирії противокорабельных ракетних комплексів "Яхонт" може привести до поновлення військової співпраці між Ізраїлем і Грузією.

Як передає радіо "Свобода", Міністр оборони Росії Анатолій Сердюков заявив 17 вересня, що контракт на постачання Сирії сучасних противокорабельных ракетних комплексів "Яхонт" буде виконаний. Цей контракт між Росією і Сирією був укладений у 2007 році, і протягом трьох років Ізраїль намагався перешкодити операції, оскільки наявність у Сирії подібного озброєння може серйозно похитнути баланс сил у регіоні.

Заява А.Сердюкова була зроблена через тиждень після підписання договору про військово-технічну співпрацю між Ізраїлем і Росією. З цього приводу З.Елькін зазначив: "Ізраїль старається враховувати російські інтереси, наприклад у тому, що стосується заморожування більшої частини ізраїльсько-грузинської співпраці у військовій сфері. Якщо Росія бажає, щоб Ізраїль враховував її думку, Росія повинна сама враховувати наші інтереси".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини